На сайті проводяться оновлення

На сайті проводяться оновлення

Впровадження CRM

Воронка продажів
Автоматизація
Наскрізна аналітика

Збираємо замовлення. Контроль продажів. Аналітика

Впровадження CRM

Переведемо ваш бізнес в цифру і знизимо його витрати 

CRM-системи являються спеціалізованими програмними комплексами, за допомогою яких поліпшується продуктивність роботи підприємства, вибудовуються ефективні канали комунікації з клієнтами, автоматизується система продажів. Це потужний і корисний інструмент, використовуючи який можна підвищити рівень рентабельності компанії, обійти конкурентів, поліпшити позиції свого бренду. Ми впроваджуємо 4 CRM, які розроблені в Україні, з урахуванням того фактору, що кожна з даних CRM має повний набір інтеграцій, для ефективної роботи інтернет-магазину.

CRM для інтернет-магазину

Враховуємо всі особливості та завдання вашого бізнесу та підберемо найефективніша для вас CRM-систему

KeyCRM

Illustration

KeyCRM допомагає автоматизувати інтернет-торгівлю: автоматично збирає замовлення звідусіль, надає гнучкий доступ для співробітників, дозволяє оформити відправку в кілька натикань та провести замовлення до моменту отримання його покупцем.

Asteril

Illustration

Комплексна система для автоматизації інтернет-продажів, що допомагає шукати клієнтів і взаємодіяти з ними, відстежувати фінанси та переміщення товарів, вести складський облік, контролювати виконання задач співробітниками та багато іншого.

SalesDrive

Illustration

Потужний функціонал CRM-системи: картку контакту, завдання, воронка продажу, історію спілкування з клієнтом, звіти, налаштування прав доступу, інтеграцію з сайтом, E-mail, телефонією. Інтеграція дозволяє вибудувати в один ланцюжок усі процеси продажу, автоматизувати роботу менеджерів.

KeepinCRM

Illustration

KeepinCRM - онлайн CRM система для малого та середнього бізнесу. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інструмент для оптимізації роботи з клієнтами, лідами, завданнями, угодами, складом, прайс-листом, запровадженням фінансів та документів.

Етапи впровадження CRM системи 

1

Обговорення всіх ключових критеріїв інтеграції і процесів, які для цього потрібні 


2

Реалізація технічного завдання та його тестування


3

Впровадження в компанії та навчання працівників


Не знаєте з чого почати?

Надішліть запит і ми Вас проконсультуємо та допоможемо у виборі потрібних каналів залучення!

Дякуємо!

Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.