Відгуки

Прочитайте історії успіху наших клієнтів, щоб дізнатися чому так багато компаній обирають нас.

 • Illustration
  Illustration

  ІП "ЄВРОГОЛД ІНДЕСТРІЗ ЛТД"Було поставлено завдання перенести існуючий сайт з усім дизайном з однієї CMS до 1С Бітрікс.
  Роботи були виконані якісно та вчасно. Була оптимізована продуктивність, налаштована безпека, а потім перенесення на Європейський хостинг. При зверненні на технічну підтримку відповідають швидко і оперативно виконують поставлені завдання
  Пашинська В.Н.Фінансовий директор eurogold-industries.com

 • Illustration
  Illustration

  Інтернет-магазин "Hrapun"Наш інтернет-магазин на початку 2017 року ухвалив рішення про переїзд на платформу 1C Bitrix оновленням шаблону. Склали список агентств із рекомендацій на сайті бітрикса. Продзвонили всім і зупинилися на Пароході). З усіх кандидатів тільки в Пароході зуміли чітко, зрозуміло і простою мовою відповісти на всі питання. Надіслали пропозицію з доступними цінами. Після чого робота закипіла.
  У ході роботи виявлялося безліч моментів, які потребують нестандартних рішень, коригування наших процесів. І за що ми вдячні хлопцям, то це за те, що в таких ситуаціях вони не виставляли шалені рахунки за наші «хотілки» і робили все в лоб, а пропонували доступні компромісні рішення і здебільшого пропонували по 3-4 варіанти!
  Це дійсно круто!!!
  Швидкість реалізації:
  Я не знаю, як хлопці все встигали, але всі завдання виконували того ж дня після погодження. Іноді складалося враження, що робота ведеться лише над нашим проектом.
  Катенька (менеджер проекту) з ранку до вечора листувала з нами, «розжовуючи» всі моменти на пальцях як для дошкільнят. На будь-яке запитання щодо роботи SMS відповідь отримували миттєво. З принтскринами, поясненнями, ми на відео чи інструкції. Розумниця!
  Розробники під час кастомізації шаблону буквально в телефонному режимі на льоту вносили необхідні зміни. Але ж це не їхній шаблон! А розбиратися в чужому коді досить складно, або принаймні потрібен деякий час. Розробка додаткових рішень робилася за узгодженим тим завданням, і навіть впроваджували моменти, яких не було в тз, але справді логічні і правильні. Відразу видно – професіонали своєї справи!
  Андрію (керівнику агентства) окрема подяка за 10, що зібрав професіоналів і зміг організувати їхню злагоджену роботу.
  Час не стоїть на місці, і з'являються нові й нові технології. Попереду ще багато роботи по сайту, яку ми довіримо лише нашій улюбленій агенції РАROXOD.NET
  Русанов А.М.Директор інтернет-магазинуhrapun.com.ua

 • Illustration
  Illustration

  ТОВ «Сніговик - 24»Дякуємо ditigal-агентству «Пароход» за професійни підхіді якісно розроблений сайт.Під час розробки сайту були враховані всі наші побажання та виправлення.Оперативно надавались відповідіта пояснення на ті питання що в нас виникали.Рекомендуемо співпрацю з фахівцями digital-агентства «Пароход»!
  snegovik24.com.ua

 • Illustration

  Компанія "ZRFA"

  Тетяна Михайлова, головний координатор компанії ZRFA

 • Illustration

  Компанія "Евролайн"

  Алла, Компанія "Евролайн"

 • Illustration

  Корпорація "Богдан"

  Олег Кумко, Корпорація "БОГДАН"

"Бюро маркетингових технологій"

Illustration