7 причин стати частиною команди E-commerce

В нас молодий та позитивний колектив. Керівники відділів – старші брати, які завжди готові прийти на допомогу, підказати, дати мудру пораду.

Робота в нас – це шанс стати класним спеціалістом у галузі інтернет-маркетингу та доторкнутися до магії створення та просування сайтів.

Ви познайомитеся зі світом
інформаційних технологій та отримаєте можливість працювати з цікавими та різноплановими
проектами.

До нас дуже легко дістатися, офіс компанії має зручне місце розташування.

Ми дбаємо про розвиток кожного співробітниката постійно проводимо корпоративне навчання.

На вас чекає цікавий робочий графік. Як віддалена, так і робота в офісі, де працює дружний колектив.

В E-commerce agency PAROXOD люди стають не просто
колегами, а однією сім'єю. Щоб ми могли краще розуміти одне одного, компанія
за свій рахунок проводить тимбілдінги.

Як ми працюємо

Illustration

Ми допомагаємо зростати та розвиватися

Illustration

Система наставництва

Професійний ріст

Illustration

Ми любимо своїх клієнтів

Illustration

Спрямованість на результат

Illustration

Заохочення ініціативності

Illustration

Постійний розвиток

Illustration

Любов до своєї справи

E-commerce agence PAROXOD — це команда професіоналів, які цінують добрі стосунки всередині колективу та допомагають один одному, працюють як налагоджений механізм, приходять на допомогу своїм колегам та задають тон правильній роботі команди.

Горбатий АндрійCEO E-commerce agence PAROXOD 

Вакансії

 • Illustration
  SMM-спеціаліст

   10024, Україна, Житомир, вул. Шевченка 83
   На постійній основі
   від 1 року досвіду
   Гаряча вакансія
   Опубліковано 2 дні тому

  E-commerce агентство Пароход шукає активних, цілеспрямованих людей, які готові розвиватися разом з компанією.
  Нам потрібен відданий своїй справі SMM-фахівець, який не просто любить спілкуватися в соц. мережах, а робить це грамотно і знає, як залучити потрібну аудиторію.
  У зв'язку з розширенням у SMM-відділ потрібен спеціаліст з роботи в соціальних мережах з досвідом просування проектів від 1 року, але якщо у Вас мінімальний досвід, при цьому є бажання вчитися, досягати успіху, працювати для отримання цінних практичних знань — пишіть, місце для амбітного молодика в нас завжди знайдеться!

  Вимоги: Досвід роботи на відповідній посаді від 1 року вітається (або у сфері digital маркетингу). Грамотність, вміння писати цікаві тексти для різної аудиторії.Знання алгоритмів соц. мереж, методів просування в них (Facebook, Інстаграм, буде + знання YouTube, Google My Business, Pinterest, TikTok).Розуміння таких понять як ROI, CTR, LTV, KPI, CPM, CPA, CPC. Досвід налаштування таргетованої реклами. Креативність, комунікабельність, активна життєва позиція. Вміння працювати з фото та відео редакторами. Вміння працювати в команді. Бажання вчитися та розвиватися в сфері SMM.
  Обов'язки: Знання і досвід (бажано) формування SMM стратегій. Складання контент- плану для просування проекту. Ведення облікових записів (написання постів, оформлення графічного контенту). Проведення рекламних кампаній, настроювання таргетованої реклами.● Комунікація з підписниками. Звітність щодо просування проекту. Націленість на результат (збільшення охоплення, кількості передплатників у спільнотах).
  Ми пропонуємо: Офіційне працевлаштування. Графік: Пн — Пт, 09.00 — 18.00.Робота в затишному офісі, в молодому та креативному колективі.Цікаві проекти, можливість розвиватися і реалізуватися творчо. Тренінги, навчання за рахунок компанії. Чай, кава, печиво :) Корпоратвні заходи та відпочинок. З/п: за результатами співбесіди

 • Illustration
  PPC-фахівця

   10024, Україна, Житомир, вул. Шевченка 83
   На постійній основі
   від 2 років досвіду
   Гаряча вакансія
   Опубліковано 2 дні тому

  E-commerce агентство Пароход шукає активних, цілеспрямованих людей, які готові розвиватися разом з компанією.Посадові обов'язки: Ведення контекстної реклами в Google AdWords налаштування рекламних кампаній, створення оголошень, аналіз ефективності та оптимізація кампанії.Вимоги: Досвід роботи з PPC — вітається виконання завдань у встановлений термін. Базове розуміння інтернет-маркетингу. Базовий досвід роботи по налаштуванню контекстної реклами.● Мати знання інструменту веб-аналітики Google Analytics та знання інструментів оптимізації рекламних кампаній.● Буде чудово якщо є сертифікат Google Analytics и Adwords. Готовий працювати над альтернативними методами вирішення поточних завдань. Грамотне письмове мовлення. Швидке навчання та бажання навчатися.● Бажання читати галузеву літературу.
  Ми пропонуємо: Графік: Пн — Пт, 09.00 — 18.00. Робота в затишному офісі, в молодому та креативному колективі. Цікаві проекти, можливість розвиватися і реалізуватися творчо. Тренінги, навчання за рахунок компанії. Чай, кава, печиво :) Корпоратвні заходи та відпочинок. З/п: за результатами співбесіди.