Просуваєм інтернет-магазин за допомогою SEO

Уявіть, чого могла б досягти ваша компанія за допомогою
послуг SEO. Щодня в Google вводять десятки та сотні запитів з
назвою послуг та товарів, які ви надаєте. Велика
частина цих клієнтів може бути вашою завдяки (SEO). Багатьом
клієнтам ми вже допомогли в цьому і ми можемо зробити те саме
для Вашого бізнесу. Вивчіть цю сторінку, щоб дізнатися більше про
наші послуги з пошукової оптимізації.

 • Illustration

  Вже привели на сайти більше
  250 000
  потенційних клієнтів із SEO

 • Illustration

  Отримали топ 10
  271747
  пошукових запитів

 • Illustration

  До нас звернулось 250+
  271747
  Компаній з України та СНД

Пакет "Місто"

10000 / місяць

Аудит безкоштовно

Пакет "Столиця"

15 000 / місяць

Аудит безкоштовно

Пакет "Країна"

23 000 / місяць

Аудит безкоштовно

Чому SEO це №1 для інтернет-продажів?

Завдання будь-якого бізнесу – збільшення доходів, зниження витрат, розвиток бренду. SEO - це робочий та перевірений інструмент їх вирішення.
Збільшення прибутків. Щодня в Google люди вводять тисячі пошукових запитів з назвою ваших товарів або послуг. Ці люди потраплятимуть на ваш сайт, якщо він відповідатиме правилам пошукової оптимізації та виграватиме боротьбу з конкурентами в результатах Google. Це завдання вирішує пошукове SEO просування. Чим краще SEO - тим більше користувачів = вищий дохід. Зниження витрат. SEO має унікальну особливість, якої немає в жодного з відомих інструментів реклами. Це вартість залучення клієнта. Ви будетездивовані, але в SEO вона може бути 0 грн. Секрет у тому, що SEO влаштовано за аналогією з інвестуванням. І як тільки процес просування долає відмітку окупності,Ви отримуватимете клієнтів абсолютно безкоштовно і необмежений час, оскільки результат просування зберігається надовго.
Розвиток бренду. Уявіть собі ситуацію, що ви ніколи не знали про існування магазину Розетка. Не було ні реклами жодної інформації про нього. Якщо Ви активний покупець в інтернеті, рано чи пізно ви дізнаєтеся про цей магазин, тому що при пошуку потрібних товарів у Google часто знаходитимете Розетку. Коли ми шукаємо інформацію в інтернеті, ми купуємокористувальницький досвід. Якщо в пошуку Google ми часто зустрічаємо ті самі сайти, ми запам'ятовуємо їх. Це формує наше знання про бренди. Саме таким чином SEO впливає на популярність та розвиток бренду (навіть за відсутності будь-якої іншої реклами)

Як влаштований процес пошукового просування

1

Аналізуємо сайт

Перевіряємо сайт, знаходимо помилки, складаємо технічне завдання на їхнє виправлення

2

Усуваємо помилки

Виправлення помилок, що припиняють просування та впровадження покращень

3

Збираємо семантику

Збираємо список пошукових запитів, за якими шукають ваші товари чи послуги

3

Допрацьовуємо структуру

Створюємо нові сторінки, доопрацьовуємо старі, змінюємо ієрархію сторінок на сайті

3

Покращуємо оптимізацію

Впроваджуємо оптимізацію сторінок, текстів, внутрішніх посилань, зображень та інше

3

Нарощуємо рейтинг

Розміщуємо PR - матеріали та рекламні статті для досягнення високого рейтингу

Приклади SEO просування наших клієнтів

Heading photo

SEO ПРОСУВАННЯ

Створення та комплексне просування сайту "SALAD Служба доставки"

Heading photo

SEO-ПРОСУВАННЯ

Просування сайту "Aberholli"

Heading photo

SEO-ПРОСУВАНЯ

Оптимізація та технічна підтримка сайту "Coffetrade"

Heading photo

SEO-ПРОСУВАННЯ

Просуваннясайту «AutoParts»

Гнучкі та індивідуальні умови

Для досягнення цілей часто потрібно враховувати особливі нюанси бізнесу, умови надання послуг чи продажу товарів. Ми завжди відкриті для діалогу з Вами. Звертайтеся, і ми разом знайдемо оптимальне рішення.
За останні 5 років до нас надійшло понад 400 звернень, в яких ми вирішили завдання клієнтів саме таким способом.

Illustration

FAQ відповіді на запитання, які найбільш часто задають

Нижче ми зібрали ТОП найчастіших питань від наших клієнтів. Якщо вашого питання немає в цьому списку, запитайте нас!

 • Які плюси співпраці саме з вашою компанією?

  Співвідношення вартості та досвіду. Територіально ми в м. Житомир, Україна - вартість робіт відповідна. Великий досвід просування сайтів в СНГ (12 років), багато кейсів, прозора співпраця без прихованих платежів, використовуємо виключно безпечні (білі) методи просування з акцентом на довготривалий ефект. Можлівість безготівкової оплати. Працюємо по договору.

 • Коли буде видно результати від SEO просування?

  Багато фірм, які займаються пошуковою оптимізацією, скажуть вам, що для того, щоб побачити результати, потрібно від 4 до 6 місяців. Загалом це правильно, але майте на увазі, що на це впливає два фактори:

  ● тематика Вашого сайту;
  ● позиції конкурентних ресурсів у пошукових системах.

  Нашим клієнтам ми даємо гарантію на те, що після 3-х місяців просування вони вже побачать зростання своїх позицій та збільшення трафіку. В основному результати SEO підвищуються з часом, хоч би які результати Ви отримали через 6 місяців, вони будуть значно меншими, ніж через 12 місяців.

 • Що саме ви зробити з нашим сайтом за дану оплату?

  Тут питання на яку суму ви розраховуєте? Для кожного проекту ми розробляємо індивідуальний план робіт згідно з рекомендованного бюджету для його просування. Якщо маєте бажання можемо виконати розрахунок просування вашого проекту.

 • Навіщо сайту потрібна підтримка після завершення пошукового просування?

  Після того як Ваш сайт зайняв лідируючу позицію, йому все ще потрібна підтримка. Оскільки алгоритми роботи пошукових систем часто змінюються, а активність конкурентних сайтів зростає з кожним днем. Ця послуга не забере у Вас багато коштів і водночас допоможе утримати місце у ТОП.

 • Наскільки доцільною є SEO-оптимізація за обмеженого бюджету?

  Кожен бізнес, великий чи маленький, має думати про SEO. Навіть якщо у вас невеликий бюджет, не варто відмовлятися від цієї послуги, оскільки 75% людей ніколи не переходять на другу сторінку результатів пошуку.

  Навіщо Вам сайт, на якому немає активних користувачів і який не дає продажів?

  SEO-оптимізація – це послуга, яка доведе Ваш сайт до того рівня, який в очах пошукової системи стане значущим, а згодом допоможе збільшити свої позиції та трафік.

 • Що таке SEO?

  SEO - (англ. search engine optimization), це оптимізація сайтів згідно з вимогами пошукових систем. Цей процес зазвичай складається з цілого комплексу заходів: технічної оптимізації, текстової оптимізації, оптимізації заголовків сторінок, внутрішнього перелінкування та інше.

 • Як відбувається процес просування?

  Процес пошукового просування часто залежить від типу та стану сайту, який потрібно просувати. Який вік сайту, скільки сторінок має сайт, був сайт раніше оптимізований, чи виконувалася зовнішня оптимізація, чи було виконано коригування структури. Все це впливає на те, який процес просування буде обраний у конкретному випадку. Проте є стандартні процеси, які виконуються у 80% випадків. А саме:
  ● Аудит сайту
  ● Складання технічного завдання на виправлення помилок
  ● Виправлення помилок
  ● Перевірка та тестування виправлень
  ● Проектування структури
  ● Збір семантичного ядра
  ● Складання ТЗ на розширення структури
  ● Впровадження структури
  ● Впровадження перелінкування
  ● Оптимізація метаданих
  ● Оптимізація текстів
  ● Зовнішня оптимізація
  ● SEO аналіз

 • Чи варто використовувати SEO для сайту компанії?

  Так. У деяких ситуаціях винятком можуть бути промо-сайти. Це сайти, які виконують функцію знайомства клієнта з компанією, але не передбачають можливість замовлення послуг або товарів безпосередньо з сайту. Але й у таких ситуаціях можна знайти вихід. Якщо у вас промо сайт, зателефонуйте нам і ми розповімо, яким чином можна його просувати +38(067) 412-37-99

 • SEO для оптовиків?

  Для оптових компаній та підприємців, які займаються оптовою торгівлею, SEO також буде працювати. Підхід до просування буде дещо відрізнятися, але поступ буде ефективним якщо все зробити правильно. Якщо ви займаєтеся оптовим продажем або виробник, зверніться до нас за телефоном +38(067) 412-37-99, ми пояснимо вам всі тонкощі просування для оптовиків.

 • З чого розпочати просування молодого сайту?

  З дзвінка до нашого офісу за номером телефону +38 (093) 123 - 34 - 82. Якщо у вас молодий сайт, важливо врахувати всі нюанси просування до того, як сайт буде створений. На жаль, 80% всіх сайтів не проектуються з урахуванням SEO на етапі розробки сайту. І згодом сайт працює не так ефективно, як міг. Якщо Ви тільки плануєте розробку сайту, зателефонуйте нам. Ми розповімо, як і в якій послідовності вам діяти.

 • Оскільки в нас новий сайт і вперше просуваємо його, що можете виділити в першу чергу?

  Для того щоб дати відповідь на це запитання, потрібно виконати аналіз вашого сайту, конкурентів та тематики. Якщо маєте бажання, можемо виконати такий аналіз. Але перше що ми бачимо - це дуже малий ассортимент для інтернет магазину. Якщо Ви є виробники - це краще, тут можна займатисть просуванням брендових запитів. Якщо Ви перепродуєте - буде складніше. Асортимент потрібно обговорювати і розуміючи його об'є́м - приймати відповідні рішення.

 • Яких результатів можна досягти за допомогою SEO?

  У нас були проекти, які отримували понад 1000 відвідувачів на добу. Також були проекти вузьких тематик, які займали ТОП за багатьма запитами і мали 100-120 відвідувачів на добу (при цьому сайт приносив величезний прибуток власнику). Результати залежатимуть від того, наскільки популярний ваш напрямок в інтернеті. Який обсяг товарів та послуг на вашому сайті. Який регіон просування вам цікавий (обласний центр, столиця чи вся Україна, а можливо СНД). Важливу роль відіграє і обсяг доступних засобів для інвестування у просування. Якщо вас цікавлять конкретні цифри для проекту, ми можемо виконати індивідуальний розрахунок. Для цього зверніться до нас за телефоном +38(067) 412-37-99

 • Скільки часу нам потрібно співпрацювати, щоб сайт почав давати результат? Потрібно завжди співпрацювати з вами, чи навіть після закінчення сайт буде добре працювати?

  За звичай перші результати можна побачити на 3-4 місяці, але все залежить від конкуренції, тематики, регіону просування. Результат від просування залишається після співпраці. Ви будете отримувати переходи на ваш сайт та продажі, навіть якщо не будете продовжувати співпрацю. Але потрібно зазначити, що сайт необхідно підтримувати і після просування, ви можете робити це самостійно, адже нічого не може працювати без догляду і підтримки. Більш конкретну відповідь по цим питаннями можна дати тільки після аналізу.

 • Чи є у вас гарантії, або хоча б прогнози, що для нас не буде збитковим цей процес?

  Гарантій в SEO, так як і в будь-яких інших рекламних послугах (контекстна реклама, реклама на радіо, ТВ, білбордах тощо) не існує. Причина - SEO спеціаліст не може впливати на весь спектр факторів які впливають на кінцеву ефективність просування (рівня пошукового трафіку), а саме:
  ● конкурентність цін на товари● об'єм ассортименту● повнота категорій асортименту● актуальність асортименту● повнота характеристик товарів (опис, кількість та якість фото, відео тощо)● наявність всіх можливих методів оплати/доставки/кредитування● задоволення клієнтів співпрацею з компанією●  впізнаваність бренду компанії● ефективність роботи відділу продаж● наявність та ефективність програм лояльності● наявність та ефективність УТП● наявність відвідувань сайту з інших каналів трафіку окрім SEO●  рівень пошукового потенціалу асортименту● ефективність маркетингової стретегії компанії
  Також оцінку ризиків або збитковості процесу для бізнесу можна прорахувати знаючи об'єми продаж собівартість продукції і тд. Як рекомендація - обовязково плануйте обробку замовлень в CRM - це дасть можливість їх краще опрацьовувати і робити аналітику (при потребі зможемо з цим допомогти).

 • Які витрати ми можемо нести додатково?

  Написання контенту на сайт. Оплата зовнішніх посилань, Оплата крауд-посилань. Оплата написання рекламних текстів. Але як правило ми можемо все прогнозувати і формувати вартість і роботи під ключ.

 • Чи працюєте ви на ринок США?

  Можемо працювати, однак з США поки що не працювали. Але наразі готуємо представництво в Чикаго. Можемо приймати кошти по безготівковому рахунку з наданням відповідних актів виконаних робіт.