Підтримка сайту компанії "E-electric"

Illustration

Задача

Клієнт поставив нам завдання провести роботи з адаптації вже існуючого сайту. Розробка особистого кабінету для партнерів.

Клієнт

E-electric.ua – перший в Україні онлайн рітейлер побутової техніки та електроніки нового формату, мета якого – об'єднати успішні офлайн мережі та онлайн магазини.

Особливості проекту

Розробка адаптива

Ми комплексно вникли в суть процесів, що відбуваються на сайті. У ході ознайомлення з сайтом виявили низку рішень, які були б несумісні з адаптацією загалом. Тому ми провели деякі роботи з оптимізації, які зайняли досить серйозний час у рамках загального процесу.
Також ми усунули помилки вкладеності у структурі каталогів, тим самим виправивши цілий ланцюжок помилок у відображенні. На сайті не працювали каруселі та табуляція була реалізована з помилками. Перед розробкою адаптивних дозволів ми виправили та доповнили скрипти, щоб усе працювало так, як очікує користувач.
Оскільки сайт вже тривалий час існує та індексується пошуковими системами, ми виключили варіанти масштабної зміни під адаптив структури сторінок. Всі зміни були внесені буквально "хірургічним" шляхом, щоб не порушити існуючий інтерфейс і структуру. Враховуючи те, що сайт уже має свою аудиторію, яка звикла до існуючого інтерфейсу, ми зберегли в мобільних версіях стилістику сайту, при цьому додавши йому деякі елементи, які покращують користувальницький досвід, відтворюючи функціонал широкоформатних дозволів.

Особистий кабінет для партнерів

Створили макети особистого кабінету з урахуванням прикладу від клієнта. Згорнули всі сторінки та інтегрували з cms Bitrix.

  Прив'язка до кожного партнера персонального менеджера
  Реалізація персональної знижки для кожного партнера, яка може оновлюватись від виду товару (акційний він чи ні)
  Налаштування коректної роботи фільтра (прикріплювала фото фільтра)
  Реалізація функції авторизації/реєстрації на головній сторінці
  Запис оформленого замовлення до адмінки сайту
  Автоматичне заповнення полів на сторінці оформлення замовлення, яке заповнив партнер при реєстрації
  Стилізація стр. Корзина на базі прикладу клієнта
  Виведення обраних товарів користувачем, у блок "Поточний кошик"
  Налаштування коректної роботи пошуку на сайті + сторінка виводу "результат пошуку"

Результат

Робота над проектом тривала півтора місяця. Результат порадував як нас, так і замовника, адже головне – якісне досягнення мети. І ми це зробили.

Illustration
Illustration

Інші роботи

Illustration