Створення інтернет-магазину «Bosch Auto Service»

Illustration

Задача

1.Розробка простого дизайну та багатофункціонального інтернет-магазину.2.Синхронізація з ТеcDoc.3. Залучення на сайт відвідувачів, реклама послуг через сайт.3. Збільшення кількості замовлень.

Клієнт

Компанія Bosch Auto Service надає якісні автозапчастини, консультації фахівців, діагностику двигунів, пошук та усунення несправностей, ремонтні роботи та технічне обслуговування автомобілів.

Особливості проекту

Дизайн інтернет-магазину виконаний у корпоративному стилі фірми "Бош Авто Сервіс" з використанням білого, червоного та світло-синього кольору. На сайті реалізована зручна навігація завдяки двоярусному меню.

Illustration

Ми реалізували інтернет-магазин з великою кількістю товарів, вивантаження яких відбувається за допомогою розробленого модуля імпорту даних автозапчастин з великої віддаленої Бази даних «TecDoc». Це структурований електронний каталог підбору запчастин для автомобіля, Каталог не тільки включає зв'язок виробників запчастин з конкретними номерами деталей каталогу, але і містить зображення товарів, а також рекомендовану ціну і (що найголовніше) можливість пошуку аналогів.

Illustration

При спеціально підготовленому клієнтом файлі csv (кількість позицій більше 47 тис.), модуль здійснює порівняння позицій у базі автозапчастин і при сходженні параметрів даних з віддаленої бази імпортуються в товарний інфоблок інтернет-магазину на Бітріксі з усіма властивостями, зображеннями автовиробу, до яких марок моделей та модифікацій має приналежність (ціна автозапчастини присвоюється з файлу клієнта, можна створювати націнки, привласнення різних валют, вказувати своє найменування виробу). Таким чином, клієнт отримує нативні товари на своєму хостингу, з якими може здійснювати всі операції, доступні в CMS Бітрікс (купівля товарів через кошик, використання штатних компонентів системи, кешування, Автокомпозит, створення знижок, націнок, зміна цін, поштові шаблони, статистика, оптимізація, інші операції).

Illustration

Модуль створювався за штатним API Бітрікс і працює без модифікації ядра системи. Має приємний інтерфейс користувача, текстові інструкції, можливість вивантажувати інформацію для двох мов: російську та українську. Українська мова перекладається "на льоту" за допомогою впровадження в модуль API Яндекс.Перекладача. Модуль виводить в "живому" режимі інформацію з обробки конкретного рядка файлу csv, загальний прогрес у відсотках обробки файлу, виводить результат, чи знайдено виріб в базі, якщо не знайдено - які причини невідповідності Також модуль може оновлювати інформацію У модулі реалізовано пошук автозапчастин по базі в ручному режимі при введенні Номера та Бренду виробу.

Illustration

Результат

Інтернет-магазин працює за редакцією 1С-Бітрікс: Управління сайтом - Малий Бізнес. Адаптовано під мобільні пристрої. У процесі роботи виникали різні складнощі, але завдяки докладеним зусиллям наших фахівців та співробітників компанії Bosch Auto Service вдалося досягти поставлених цілей та реалізувати зручний та сучасний сайт із двома мовними версіями (RU, UA) та особистим кабінетом, синхронізувавши його з віддаленою базою TecDoc.

Illustration

Інші роботи

Illustration
Illustration