Підтримка сайту "Богдан Трейд-Ін"

Illustration

Задача

Компанія Трейд-ін шукала компанію, яка зможе запропонувати постійну та оперативну технічну підтримку та оптимізацію сайту. Ми регулярно отримуємо технічне завдання, підготовлене фахівцями компанії та реалізовуємо в обумовлений термін

Клієнт

Компанія, що спеціалізується на продажу, викупі та обміні легкових автомобілів з пробігом, не старше 15 років. Компанія входить до складу корпорації "Богдан", де вже протягом 13 років працює програма Трейд-Ін.

Особливості проекту

  Сайт був адаптований під мобільні пристрої, але почала спостерігатися велика кількість багів, що на сьогоднішній день є неприпустимим через високий відсоток трафіку через мобільні пристрої. Ми протестували сайт і привели адаптивну версію сайту до належного вигляду
  У картці товару були додані кнопки "кредит" та "порівняти авто". Тепер користувач з легкістю може ознайомитися з програмами кредитування та порівняти характеристики всіх вибраних ним автомобілів у межах однієї сторінки.
  Настав час сказати "прощавай!" старий дизайн і зробити новий, сучасний і зрозумілий для користувача. Замовник надав макети свого оновленого сайту, після чого ми повністю адаптивно перевершили сайт та інтегрували на cms Bitrix.
  Реалізація "Онлайн оцінки авто" на основі даних сайту autoria.com. В результаті 95% заявок на оцінку обробляються автоматично і користувач за секунди дізнається про орієнтовну вартість, за яку може продати своє авто.
  Реалізація розсилки на додавання нових авто та зниження цін. Раз на добу проводиться розсилка про нові надходження та зниження цін. Якщо в цей період були додані нові авто, всі користувачі, які підписалися, автоматично отримають повідомлення. Те саме і зі зниженням цін. Як тільки менеджер зменшить ціну на авто, він автоматично потрапить у розсилку і користувач дізнається стару ціну, нову ціну та суму, яку можна заощадити. Усі стандартні листи були переверстані та наведені у корпоративний стиль
  Також було розроблено три види заявок:
  ● на замовлення зворотного зв'язку
  ● на оформлення заявки на покупку
  ● на кредитування б/у автомобіля
  Це дозволяє більш організовано вести роботу з запитами, що надходять, і чіткіше вибирати напрямок самому клієнту, що допомагає розділити дві ключові послуги компанії або просто отримати спільну консультацію.
  Доопрацювання фільтра на сайті, зміни логіки роботи фільтрації на сторінці каталогу, фіксація всіх вибраних параметрів та можливість їх скидання по черзі
  Реалізація маркетингових інструментів: товари зі знижкою та разом дешевше. Тепер з'явилася можливість показати користувачу стару/нову ціну і так само запропонувати покупку авто в комплекті з додатковим обслуговуванням менше за ринкову вартість.

Що було зроблено

На сьогоднішній день загальна кількість годин витрачених на роботу по сайту становить понад 200 годин. Ми продовжуємо нашу продуктивну співпрацю і сподіваємося, що сайт з нашою допомогою буде розвиватися все більше і більше.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Інші роботи

Illustration