Illustration

LUKA GALAMAR

Українська компанія, яка займається розробкою дизайн-проектів і виробництвом рекламоносіїв, а також нестандартних конструкцій. Надає широкий спектр послуг - від дизайну візитки до зовнішнього і внутрішнього оформлення зданий. Має власний дизайнерсько-конструкторський відділ і власне виробництво.

Задача

1. Розробити нестандартний стильний дизайн сайту, так як компанія пропонує нестандартні рішення для своїх клієнтів.2. Зробити акцент на візуальну частину, красиво показати кращі виконані роботи.3. Зберігати при цьому простоту сайту та зручності навігації.

Особливості проєкта

Illustration

Затверджений варіант головної

Виходячи з поставлених завдань, було прийнято рішення зробити дизайн головної сторінки з максимальним акцентом на візуалізацію виконаних робіт. Для цього ми прибрали всю текстову інформацію, залишивши лише назву компанії у центрі та сферу її діяльності. На фоні - великі фото кращих робіт, що плавно рухаються. Меню розмістили збоку. При наведенні воно розкривається. Також з обох боків розмістили “легкі” іконки соц.мереж, контактів, пошуку та зміни мови.

Внутрішні сторінки

Всю інформацію про компанію розмістили у 6-ти розділах: Про нас, Послуги, Наші роботи, Вакансії, Новини, Контакти. Сторінка Наші роботи є фотогалереєю з категоріями, які допомагають знаходити і переглядати фото тільки тематики, що цікавить. На всіх внутрішніх сторінках на задньому плані (як тло) - картинки кращих робіт, які м'яко рухаються і змінюють одна одну.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Що було зроблено

Цікавить створення Вашого Landing Page?

Залиште Ваші контакти, і ми зв'яжемось з Вами !

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.