Illustration

PRINT ARTMASTER

Компанія Artmaster займається виготовленням різноманітної поліграфічної та сувенірної продукції на замовлення методом цифрового друку.

Задача

Розробити стильний за дизайном та зручний лендинг, щоб збільшити кількість замовлень із термінового цифрового друку.

Illustration

Особливості проєкта

1. Розробили посадкову сторінку на розробленому нами шаблоні відповідно до завдань проекту. Готове рішення можна переглянути та придбати на Маркетплейсі за посиланням.2. Провели базову оптимізацію під пошукові системи:

Комплексний SEO-аудит сайту (технічний аналіз, аудит посилальної маси, оцінка юзабіліті сайту та порівняльний аналіз сайту конкурентів)
Маркетинговий аналіз (дослідження та аналіз ринку, виявлення особливостей ранжування у вашому конкурентному середовищі, аналіз цільової аудиторії)

  • Читати далі

    Оптимізація структури семантичного ядра (Відповідно до проведеного аудиту та маркетингового аналізу розробляється список цільових запитів, створення оптимальної структури для пошукового просування сайту)
    3. Розробили кілька додаткових елементів: логотип, фавікон, банер, прев'ю послуг, іконки переваг, фото обладнання, 404 сторінку

    4.Стилізували шаблон за бажанням клієнта у фірмових кольорах компанії та наповнили сайт відповідним контентом під послугу.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Що було зроблено