Створення та комплексне просування сайту "SALAD Служба доставки"

Illustration

Задача

Створити ексклюзивний сайт для служби доставки їжі зі зручним фільтром товарів та адаптивною версткою. Найголовнішим завданням, яке нам необхідно було вирішити - це візуальне подання всіх важливих (комерційних та функціональних) елементів сайту в такому вигляді, щоб вони були «на виду» та «під рукою». При цьому дизайн сайту не повинен заважати покупцю вибирати продукцію.

Клієнт

Salad - служба доставки їжі в Житомирі

Стан проекту до початку робіт

Після запуску інтернет-магазину та відкриття його для індексації сайт не індексувався близько 3 місяців. У видачі Google не було навіть головної сторінки сайту, в Яндексі була тільки головна, причому вона то з'являлася то зникала.
Замовник звернувся до нас із проханням встановити причини не індексації сайту та усунути їх. Після аналізу сайту було встановлено, що сайт знаходиться під ручними санкціями у Google, також на сайт накладено санкції в Яндексі.

Heading photo

Індексація сайту в гугл (12.04.2016)

Heading photo

Індексація в панелі Google вебмайстер(12.04.2016)

Heading photo

Санкції в Google (12.04.2016)

Які причини санкцій?

Оскільки санкції були накладені саме на агресивний спам, було прийнято рішення спочатку перевірити весь контент сайту на унікальність. На сайті було виявлено близько 5% сторінок, які були не унікальні або частково не унікальні. На наш погляд, накладення санкцій через таку кількість не унікального контенту було малоймовірним. До того ж санкції одразу у двох пошукових системах говорили про те, що проблема криється в чомусь більш глобальному, ніж низька унікальність десятка сторінок. Вирішили виконати комплексний аудит сайту, щоб детально вивчити всі помилки та проблемні місця сайту.
В ході аудиту ми виявили до 100 різних проблем та помилок, з яких 40-50% були критичними і вимагали виправлення. Ми вирішили виправити всі помилки та привести сайт у стан, який максимально відповідав би рекомендаціям Google про якісний сайт.

Illustration

Результати

Після виконання всіх виправлень, сайт був відкритий для індексації в Google і Яндекс. Зроблено запити на повторні перевірки сайту. В результаті 08.06.2016 з сайту зняли санкції до Google:

Просування

Після виведення сайту з-під санкцій основним завданням стало пошукове просування. Так як сайт був практично весь оптимізований, прописані метатеги, оптимізовано тексти категорій, усунуто всі помилки, то основним завданням стало збільшення авторитетності сайту.

Роботи, які виконувались:

  Реєстрація в тематичних та трастових каталогах
  Поширення інформації про компанію у місцевих ЗМІ
  Крауд маркетинг на місцевих та всеукраїнських форумах, порталах, виданнях
  Розміщення силок в соціальних мережах
  Поширили кілька прес-релізів про відкриття сайту
  Купівля маси посилань (купувалися посилання лише з трастових сайтів у невеликих кількостях але дуже високої якості, донори проходили дуже жорсткий відбір, посилання тільки вічні)
  Продовжували писати унікальний контент для карток товару
  Вносили зміни в дизайн та юзабіліті для покращення навігації по сайту та покращення внутрішніх поведінкових факторів
  Проводили інші роботи щодо покращення сайту та його функціональності

Результати пошукового трафіку та позицій

Illustration

Трафік з пошукових систем

Illustration

Трафік з Яндекс і Google

Illustration

ТОП 1 по основному запит «доставка їжі житомир»

Illustration

ТОП 2,3 за основним запитом «доставка піци житомир»